1395011613051232588082

گرانی ۱۵ تا ۱۷ درصدی سیمان از نیمه تیرماه

به نقل از تسنیم، عبدالرضا شیخان، با اشاره به اینکه قیمت سیمان از ۳۱ خرداد ماه سال ۹۳ تا کنون تغییری نکرده است اظهار داشت: انجمن سیمان امسال با توجه به کمبود نقدینگی و افزایش هزینه های تولید تصمیم به افزایش قیمت سیمان از ۱۵ تا ۱۷ درصد در نیمه تیرماه امسال دارد.

وی با بیان اینکه خوشبختانه در ماه‌های پایانی سال ۹۴ در تنظیم بازار عرضه و تقاضا سیمان اقدامات مناسبی انجام شدف گفت: با همکاری واحدهای صنفی توانستیم قیمت سیمان را به مصوب سال ۹۳ برگردانیم. اما در کنار این قرار است تا تیرماه امسال برای تنظیم عرضه و تقاضای سیمان در سطح بازار اقدامات بیشتری را انجام دهیم تا افزایش قیمت با مدیریت بیشتری انجام شود.

شیخان با اعلام اینکه سیمان مشمول قیمت‌گذاری نیست، گفت: قرار است قیمت‌های جدید با محاسبه هزینه تولید ۱۵ تیر ماه به واحد‌های تولیدی ابلاغ شود. البته باید تأکید کنم این افزایش قیمت تأثیر زیادی را در بازار نخواهد داشت.

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>