22

میزان تولید سیمان در کشور از میزان مصرف سالانه بیشتر است

میزان تولید سیمان در کشور از میزان مصرف سالانه بیشتر است در همین راستا توجه بیشتری به رویه‌های بتنی صورت گرفته است.
به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir)،چینی – دبیر کنفرانس رویه‌های بتنی – در نشستی که در مرکز تحقیقات راه و شهرسازی برگزار شد، اظهار کرد: میزان تولید سیمان در کشور سالانه حدود ۷۰ میلیون تن است که این میزان تولید از میزان مصرف سالانه کشور بالاتر است.
وی افزود: در سال‌های اخیر به دلیل افزایش قیمت قیر و قیمت صادرات سیمان، باعث شده رویه‌های بتنی مورد توجه قرار گیرد.
دبیر کنفرانس رویه‌های بتنی با بیان این‌که بحث نگهداری رویه‌های بتنی و سیمانی بسیار مهم است، تصریح کرد: رویه‌های بتنی نسبت به رویه‌های آسفالتی در حالت کلی تا ۲۰ درصد قیمت اولیه در می‌آید.
چینی تاکید کرد: برای اطلاع‌رسانی به جامعه مهندسان و ایجاد مسیر تخصصی برای ورود به بحث رویه‌های بتن غلتکی این سمینار برگزار می‌شود که تمام تلاشمان را برای در نظر گرفتن ابعاد مختلف آن از جمله مفاهیم اقتصادی و مراحل عملیاتی آن مدنظر داریم.
وی افزود: هدفمان پس از برگزاری سمینار این است که از افراد سرشناس در زمینه رویه‌های بتنی دعوت خواهیم کرد تا در میزگرد پایانی شرکت کنند و ابعاد سیاست‌گذاری سال‌های آینده مشخص شود

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>